BUDOWA DOMÓW
SZKIELETOWYCH

tel. 782 698 284

Specjalizujemy się w budowie domów szkieletowych

Zobacz naszą ofertę:

Budowa domów szkieletowych - kanadyjskich

Nasza firma buduje domy szkieletowe zarówno całoroczne jak i letniskowe w dowolnym stanie wykończenia, surowym otwartym, surowym zamkniętym, a także deweloperskim i pod klucz.

Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowym, którego głównym profilem działalności jest budowa domów kanadyjskich w systemie szkieletowym,zarówno całorocznych jak i  letniskowych, produkcja saun, a także dachy i montaż pokryć dachowych.

Domy kanadyjskie budujemy przy ścisłym przestrzeganiu norm i wymagań techniczno-montażowych z materiałówo najwyższej jakości co potwierdzają posiadane  certyfikaty i aprobaty techniczne.   

Budujemy domy zarówno wg projektów dostępnych w naszej ofercie, jak i projektów przeniesionych z innych   biur projektowych, a także własnych i indywidualnych.

Współpracujemy z czołowymi biurami projektowymi takimi jak MTM Styl, Archeton, Archon, Archigraph, Dom-Projekt, Pro-Arte, dzięki czemu poszerzyliśmy naszą ofertę o szeroką gamę projektów domów jedno- i wielorodzinnych z możliwością modyfikacji i zmian.

Wykonujemy projekty indywidualne, adaptacje projektów domów murowanych   na szkieletowe, a także pełne adaptacje projektów gotowych niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Stale wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty. Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie, a także jesteśmy otwarci na nowe propozycje, a wszystko po to by zaspokoić indywidualne upodobania naszych klientów. Mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie prawdziwą przyjemnością, a jej efektem Państwa zadowolenie ...


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą